Baleríny Rieker

 Buďte jako Audrey Hepburnová

Béžové dámské baleríny Rieker
Baleríny Rieker podtrhnou vaši ženskou krásu

Boty na podpatku jsou sice sexy, ale to neznamená, že s rovnou podrážkou nebudete vypadat svůdně. Pokud sáhnete po balerínkách, rozhodně neuděláte chybu, což věděla i krásná Audrey Hepburnová, která tento typ bot proslavila. Balerínky jsou zkrátka sexy a v létě je rozhodně vynosíte k množství věcí ve svém šatníku.

Zajímavým modelem těchto bot jsou černé baleríny Rieker se vzorkem, které se dají nosit i do společnosti. Luxusní provedení balerínek se dokonale hodí k tmavým šatům a výraznému psaníčku. Jejich výhodou je mimo velice povedený design také jednoduché nazouvání/zouvání a pohodlí při chůzi. Baleríny Rieker se vzorkem mají přes nárt dva tenké pásky, díky nimž boty dobře drží při chůzi.

Noste baleríny Rieker na sport

damska_balerina_rieker
Ve sportovích balerínách můžete jít na procházku bez obav z nepohodlí

Baleríny Rieker jsou multifunkční a to doslova! Můžete s nimi do společnosti, na procházku do města i na svižnou procházku lesoparkem. Sportovní baleríny Rieker s páskem přes nárt byly vyrobeny s ohledem na jejich využití. Sportovní baleríny Rieker mají podešev se středně hrubým vzorkem, svršek balerín je vyroben v kombinaci kůže a gumových prvků, které přecházejí plynule z podešve do patní části. Přes nárt se nachází gumový pásek, takže máte jistotu, že vám boty ani při rychlé chůzi nebudou z nohou padat.

Podšívka sportovních balerín je v kombinaci textilie a syntetického materiálu. Stélka je vyrobena z jemné kůže, která je podvrstvená pěnovou vystýlkou. Ta se podél chodidla dobře vytvaruje a baleríny jsou pak velmi pohodlné. Jejich předností je moderní design. I když se vydáte na procházku po prašné cestě lesoparkem, ve sportovních balerinkách budete vypadat stále trendy.