Dámská zimní obuv Rieker

Zimní dámské boty Rieker s kožešinou
Mezi dámskými zimními botami Rieker si vyberete z mnoha originálních kousků

Dámské zimní boty Rieker stále v módě

Následující zimu se můžete těšit na opravdu exkluzivní kolekci dámských zimních bot. Dámská zimní obuv Rieker vás tentokrát překvapí svou pestrostí v barvách i v použitých materiálech a jejich kombinacích. V nadcházející zimní sezóně budou dominovat výrazné barvy a potisky, ale nebude chybět ani oblíbená klasika – černá, bílá, hnědá a béžová. Populární budou zimní boty ve vínové barvě.

 Pokud se nebojíte extravagance, budete si moct vybírat mezi lesklými a metalickými barvami, leopardím potiskem nebo zvolit zimní boty z PVC materiálů. A i když působí dámské zimní boty Rieker ve většině případů „střízlivým“ dojmem, na své si přijdou i ženy preferující rebelský styl a  punk. Stačí boty zkombinovat s vhodným outfitem.

Kozačky: nejoblíbenější zimní obuv

Zimní boty dámské Rieker vínové
Kožešina zimních bot Rieker vás zahřeje i v největších mrazech

Bezpochyby nejoblíbenější zimní obuví jsou kozačky, které si ženy oblíbily natolik, že je nosí celoročně, akorát v trochu jiných variacích. V tomto roce budou v módě vysoké kozačky nad kolena, které najdete i v kolekci zimních bot Rieker. Dámská zimní obuv Rieker dále nabízí kotníčkové kozačky nebo populární kozačky se svrchní kožešinkou.

Klasiku představují vlněné válenky s kožešinou, které se pohodlně nosí a příjemně zahřejí. Moderní jsou holínky, u kterých už dávno neplatí, že se hodí jen do lesa nebo na chalupu. V obchodech najdete elegantní městské holínky, se kterými můžete klidně i do práce.