Kabelky Rieker

Kabelka Rieker béžová
Kabelky Rieker v béžové barvě se hodí téměř k jakémukoliv outfitu

Jaké kabelky jsou letos trendy?

Letošní jaro/léto se budou nosit elegantní, bohémské i šik kabelky. V kurzu budou hladké elegantní modely, ležérní tašky s třásněmi i decentní kabelky s dekorativní perforací. Záleží jen na vás, kterému typu dáte přednost. V jednoduchosti je krása, čehož si velice dobře vědoma značka Rieker. V její nabídce tak najdete jednoduché kabelky Rieker v různých velikostech a různém barevném provedení. Budete-li váhat, jakou zvolit barvu, doporučujeme světlé odstíny béžové, stříbrné a zlaté. Jednobarevné kabelky Rieker v decentních odstínech vypadají velice elegantně.

Na léto si můžete bez obav pořídit i kabelku v bílé barvě, ideálně s nějakým barevným prvkem – například béžovým. Drobnější modely kabelek mohou být celé sněhobílé nebo světle modré. Z praktického hlediska je samozřejmě lepší kabelka v tmavé barvě. Černé kabelky Rieker jsou klasika, kterou rozhodně nic nezkazíte.

Kabelky Rieker k ležérnímu outfitu

Dámská kabelky Rieker černá
Od Rieker si vyberete jak sportovní, tak elegantní kabelky

K ležérnímu outfitu se skvěle hodí kabelky Rieker s třásněmi. Tento typ kabelek vypadá nejlépe v přírodních barvách, zejména odstínech hnědé či světle oranžové barvě. Kabelky s třásněmi jsou originální a hodí se k vícero příležitostem. Na trhu jsou dokonce i psaníčka zdobené třásněmi, které dokážou ozvláštnit jakýkoliv outfit. Větší kabelky Rieker s třásněmi se hodí k tzv. country či hippies stylu.

Do práce doporučujeme zvolit decentnější model kabelky Rieker, například kabelku s drobným dekorativním proděravěním (perforací). Krásně vypadá perforace v podobě drobných kvítků, kterou najdete na klasických kabelkách i něžných psaníčkách.