Letní dámská obuv Rieker

Letní boty Rieker dámské červené
Letní dámské boty Rieker vás překvapí svým půvabem

Sexy a pohodlná letní dámská obuv Rieker

V létě chceme vypadat více než kdy jinde krásně, proto s oblibou nosíme boty na podpatku, třpytivé žabky a další letní boty, které většinou nejsou příliš pohodlné a už vůbec ne vhodné k celodennímu nošení. Musíme pro krásu trpět? Nemusíme. Letní dámská obuv Rieker má v nabídce boty podle nejnovějších trendů, díky kterým se budete cítit komfortně a vaše nožky neutrpí újmu.

Obecně platí, že si máme vybírat boty podle toho, co nám nejlépe vyhovuje. Obuv pro celodenní nošení by měla být pohodlná, neměla by způsobovat žádnou bolest, otlaky, odřeniny, nepřiměřeně zapáchat nebo navozovat pocit vlhka.

Vyhýbejte se vysokým podpatkům

Chcete působit žensky a mít opticky delší nohy, proto volíte obuv s nepřiměřeně vysokým podpatkem? Stejnou službu vám prokážou i boty s podpatkem o výšce do 3,5 centimetrů. Přesně taková je letní dámská obuv Rieker, ve které je navíc dostatek  prostoru do šířky. Co se týče délky boty, tak by měla být až o jeden centimetr větší než je délka nohy. Dostatečně široká a dlouhá bota nezpůsobuje otlaky a další problémy jako vbočené palce, stěsnání prstů nebo poruchy nožní klenby.

Dámská letní bota Rieker
Vyberte si z nabídky letních dámských bot Rieker ty pravé

Letní dámská obuv Rieker se vyznačuje páskami přes nárt i zadní část nohy, boty jsou vyrobené z přírodních materiálů a mají dobře tvarovanou stélku a mírný podpatek – ideální dámská obuv na léto. Opakem zdravé obuvi jsou žabky, které nejsou vhodné na celodenní nošení, jelikož neposkytují noze stabilitu, škodí chodidlu, nožní klenbě i patě. Žabky netlumí nárazy při chůzi, což má negativní vliv na celý pohybový aparát od kotníků až po krční páteř.