Letní obuv Rieker

Letní obuv Rieker dámská barevná
Letní boty musí být kvalitně zpracovány, jinak mohou nastat problémy

Pozor na boty s podpatkem a žabky

Během letní sezóny nosí většina z nás otevřené či polootevřené boty na podpatku nebo nosíme pohodlné žabky. Co na to odborníci? Podle ortopedů jsou letní boty tím nejhorším pro zdraví. Časté nošení bot s vysokým podpatkem vede k artróze (onemocnění kloubů), lodičky mohou způsobovat viditelné zduření na zadní části kotníku nad patou, puchýře, otoky a další.

Balerínky a žabky mají při dlouhodobém nošení špatný vliv na klenbu nohy a na špatné držení těla. Plochá otevřená obuv neposkytuje žádnou oporu a vede k plochým nohám, což způsobuje problémy s koleny, kyčlemi, páteří a zády.

Pořiďte si letní boty Rieker

Jestliže chcete předejít zdravotním komplikacím, zaměřte se na prevenci proti bolestem nohou. Tou je pravidelná chůze v kvalitních botách, mezi které patří například letní boty Rieker. Značka Rieker se specializuje na módní obuv s důrazem na její funkčnost při každodenním nošení. Letní boty Rieker pro ženy jsou navrhovány takovým způsobem, aby dokonale padly, byly designově zajímavé a zároveň nezpůsobovaly bolest nohou či jiné zdravotní problémy. Z čeho si můžete vybírat? V nabídce Rieker jsou kupodivu i balerínky či boty na podpatku, ovšem se zcela odlišnou konstrukcí, než jakou nabízí většina jiných značek. A právě tím se letní boty Rieker liší!

Letní obuv Rieker dásmká červená
Pohodlné letní boty Rieker dodají vašemu outfitu šmrnc

Pohodlné balerínky Rieker

Pokud nedáte dopustit na balerínky, můžete si vybrat trendy balerínky Rieker, které mají v patní části drobný asi 0,5 centimetrů vysoký podpatek, přes nárt vedou dva tenké pásky, jež jsou překřížené a zároveň jsou gumové, tedy pružné. Baleríny Rieker jednoduše nazujete i vyzujete, zároveň dobře drží na noze při chůzi. Stélka balerín je vyrobena z jemné kůže, která je podvrstvená pěnovou vystýlkou, díky čemuž se podél chodidla dobře vytvaruje. Pohodlné letní boty Rieker vám dokonale sednou a nezničí vám nohy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *