Lodičky Rieker

Dámské lodičky Rieker béžové
Dámské lodičky Rieker podtrhnou vaši krásu

Lodičky Rieker: nejtypičtější ženské boty

Každá žena touží vypadat alespoň čas od času sexy a svůdně, čehož je možné docílit několika způsoby. Jedním z nich jsou vysoké boty na podpatku, ve kterým má takřka každá žena neodolatelné nohy, působí žensky a sebevědomě. Jak je to možné? Lodičky Rieker mají krásnou čistou linii a dámská postava v nich vypadá skvostně. Není na tom vlastně vůbec nic složitého. Stačí si jen vybrat dámské lodičky Rieker podle svého vkusu a lehce odhalit nohy. Koukněme se, co je v nabídce.

Lodičky Rieker se od ostatních značek liší v tom, že jsou nejen hezké na pohled, ale také se pohodlně nosí. Nemusíte tak mít strach z toho, že v nich budete celou dobu trpět a těšit se, až je konečně sundáte. Tohle o dámských lodičkách Rieker zkrátka neplatí.

Dámské lodičky Rieker se středním podpatkem

Dámské lodičky Rieker červené
Vysoký podpatek může být mnohdy na škodu

Ženy si kupují boty na podpatku, aby udělaly ze svým „průměrných“ nohou výstavní kousky, aby mohly jít ulicí se vztyčenou hlavou a vypnutým hrudníkem. Nošení lodiček je magická záležitost, po nasazení na nohu se žena stává rázem sebevědomější a přitažlivější. Ovšem neplatí, že míra přitažlivosti stoupá s výškou podpatku. Naopak příliš vysoký podpatek může být spíše na obtíž (špatné držení těla, bolest nohou).

Dejte proto raději přednost lodičkám se středně vysokým podpatkem, které vám prokáží stejnou službu – navíc bez bolesti a strachu z pádu. Lodičky Rieker se středně vysokým podpatkem si můžete vzít na romantickou večeři, do divadla, do baru nebo na večírek. Zkrátka všude tam, kde vám skutečně záleží na tom, jak vypadáte!