Pánská obuv Rieker

Pánská obuv Rieker  je pohodlná už při prvním obutí

Letní obuv Rieker pánská
Pánské sandály Rieker vás překvapí svou pohodlností

Pro muže bývá nejdůležitější kvalita, což platí o botách dvojnásob. Dalším faktorem je pohodlí při každodenním nošení, které stoprocentně poskytuje pánská obuv Rieker. Klasické pánské boty Rieker i vycházková pánská obuv Rieker je pohodlná již při prvním obutí. Nezáleží přitom na tom, jestli se jedná o jarní, letní či zimní boty.

Na jaře a v létě se doporučuje nosit otevřená obuv (např. sandále), která by však měla poskytovat dostatečnou oporu nohy a podporovat její celkovou stavbu. Pokud máte problémy se zády, je nejvhodnější volbou speciální zdravotní obuv.

Žabky noste pouze k vodě

jarni_obuv_panska_hnede
Vyplatí se kupovat kvalitní obuv a s Riekerem budete mít z čeho vybírat

V letních měsících jsou oblíbené žabky, které je možné nosit na boso a při krátké chůzi jsou relativně pohodlné. Při delším chození se jich však vyvarujte, protože mohou způsobovat řadu zdravotních problémů (nedostatečná stabilita, poškození chodidel, nožní klenby, paty apod.). Raději dejte přednost kvalitním polobotkám. Pánská obuv Rieker nabízí v tomto směru široký výběr.

Mezi zákazníky jsou velice populární elegantní pánské módní polobotky vyrobené z pravé kůže v černé barvě s prošíváním nebo pánské jarní/letní polobotky v bílé variantě. Boty jsou ideální na vycházku a skvěle se hodí i do práce.