Pánské pantofle Rieker

 Pantofle Rieker jsou trendy

Černé pánské pantofle Rieker
Pánské pantofle Rieker jsou také elegantní

Během léta muži s oblibou nosí žabky, sandály, polovysoké tenisky a do módy se dostávají i  pantofle, které byly dlouhou dobu opomíjené. Jedním z důvodů bylo pravděpodobně to, co pojem pantofle nejen v mužích evokuje. Žádný muž nechce být tzv. pod pantoflem. Doba a zažité stereotypy se naštěstí mění, proto v létě běžně potkáte hrdě si vykračujícího muže v trendy pantoflích – například těch od značky Rieker.

Pánské pantofle Rieker modré
Kombinace materiálů u pánských pantoflí Rieker

Hitem letošního léta budou pantofle Rieker v klasickém páskovém provedení v hnědé barvě. Odstíny hnědé, béžové a pro dámy také oranžové a zlaté budou tento rok velice populární, proto si nezapomeňte boty i další doplňky v těchto barvách pořídit. Uděláte s nimi parádu nejen v létě, ale i na začátku podzimu.

Pánské pantofle z textilu i gumy

Pánské pantofle Rieker se vyrábí především z textilu. Jejich hlavní výhodou je to, že je využijete nejen při nošení na pláži či kolem bazénu, ale můžete s nimi bez obav vyrazit i do města nebo do práce – pokud nejdete na obchodní jednání. Jestli je vám nošení pantoflí ve městě proti srsti a nosíte je skutečně jen na dovolené, zvolte gumové pantofle, které jsou k vodě ideálním řešením. Podívejte se na nabídku pánských i dámských pantoflí Rieker na internetu, určitě si vyberete. Pantofle Rieker se vyrábí v zajímavých kombinacích co se týče materiálů i barev.