Rieker pánské polobotky

Pánské polobotky Rieker: elegance, šmrnc, ležérnost

Pánské polobotky Rieker hnědé kožené
Pánské kožené polobotky Rieker vám můžou vydržet několik let

První polobotky byly vyrobeny před 85 lety a dodnes jsou velice populární. Jejich tvar je stále považován za jeden z nejvšestrannějších a vizuálně nejatraktivnějších na trhu, proto není divu, že najdete kvalitní pánské polobotky i v kolekcích značky Rieker. V kolekcích dominují pánské polobotky Rieker z kůže, které mohou být využity po celý rok a jsou v konečném důsledku mnohem praktičtější než jejich semišové protějšky. Kožené pánské polobotky Rieker působí nadčasově a při správné péči vydrží několik let.

Sportovní pánské polobotky Rieker šedé
Pánské polobotky Rieker se vyrábí v různých barevných kombinacích

Co se týče již zmiňovaných semišových polobotek, tak jejich hlavní předností je prodyšnost. Semišové polobotky Rieker zajišťují vysoký komfort při nošení a nepotí se v nich noha. Pokud si budete vybírat barvu, můžete zvolit světlý i tmavý odstín. Semišky jsou univerzální a snadno je doladíte k nejnovějšímu trendy oblečení.

Nebojte se vyčnívat z davu

Rádi se odlišujete od ostatních? V tom případě vás potěší dvoubarevné i vícebarevné verze polobotek. Návrháři si s barvami skutečně pohráli. Na trhu jsou na výběr polobotky dvou barev ve střídmější formě (klasické barvy jako černá, hnědá, béžová, šedá, tmavě modrá) i extravagantní polobotky (výrazné barvy jako červená, netradiční barevné kombinace). Existuje obrovské množství kombinací, stačí si vybrat ty pravé pro vás!

Náš tip: Elegantní pánské polobotky Rieker je vhodné kombinovat například s letním sakem a užšími kalhotami.