Rieker pánské zimní boty

Pánské zimní boty Rieker šedé
Pánské zimní boty Rieker jsou kvalitní a zahřejí vás v největších mrazech

Jak si vybrat zimní boty do města?

Kvalitní zimní obuv je nutná nejen na horské túry, ale také na nošení ve městě. Vybírejte zimní boty pečlivě a investujte do nich raději více než méně. Pokud se rozhodnete na zimní obuvi šetřit a koupíte si levné bezejmenné boty, s největší pravděpodobností dostanete kus kůže druhé kategorie vycpané papírem a slepené dohromady. O takový typ bot se nemusíte ani starat, protože by to nemělo žádný efekt.

Zcela opačným příkladem je kvalitní obuv, kterou představují Rieker pánské zimní boty. Jejich hlavní předností je metoda zpracování. Rieker pánské zimní boty nejsou pouze slepené, ale jedná se o rámovou obuv, která se šije do koženého rámu. Díky tomu jsou boty mnohem odolnější a dají se opakovaně renovovat.

Zimní pánské boty Rieker hnědé
Zimní boty Rieker se zipem vám ušetří čas při nazouvání

Zjistěte si informace o výrobci

V dnešní době je poměrně snadné získat o výrobci a jeho produktech informace. Na oficiálních stránkách renomovaného výrobce najdete informace o původu bot, jejich výrobě, použitém materiálu, konstrukcích či speciálních prvcích. Najděte si čas a vše si pečlivě prostudujte, získáte díky tomu jistotu, že se vám investice do zimních bot skutečně vyplatila a boty vydrží déle než jednu sezónu.

Co se vyplatí ohlídat?

  • Zaměřte se na detaily, jako je šití nebo zip.
  • Zimní obuv by měla být vyrobená z kvalitní kůže.
  • Před nákupem obuvi zjistěte, do jakých podmínek se hodí.
  • Důležitá je odolnost obuvi a kvalitní podrážka (např. gumová).

Náš tip: Rieker pánské zimní boty pravidelně ošetřujte a zvyšte tím jejich životnost. Impregnace je nejdůležitější součást péče o boty v zimních měsících, stejně jako očištění bot od soli nebo jejich důkladné sušení.