Zdravotní obuv Rieker

Zdravotní obuv Rieker modré barvy
Zdravotní obuv Rieker šetří vaše zdraví

Proč nosit zdravotní obuv Rieker?

Ortopedickými problémy trpí ve větší či menší míře velká část populace, bohužel většina tyto problémy a s nimi spojené (bolest páteře, bolest a únava nohou a kloubů, otlaky, puchýře) ignoruje. Přitom nohy máme pouze jedny, a tak bychom o ně měli pečovat a dopřát jim vysoké pohodlí. Toho lze nejjednodušeji dosáhnout nošením zdravotní obuvi.

Zdravotní obuv Rieker vyhovuje zásadám zdravého obouvání, prospívá nohám, páteři i celkovému postoji a správnému držení těla. Speciální zdravotní obuv Rieker napomáhá ke správnému tvarování klenby, pomáhá s nápravou nezdravých chodidel a v neposlední řadě je prostředkem k prevenci nesprávného vývoje a tvarování chodidla. Z toho vyplývá, že zdravotní obuv Rieker není určena pouze pro lidi, kteří již má určité zdravotní problémy, či kterým byla zdravotní obuv doporučena lékařem.

 

Nechcete ploché nohy? Noste zdravotní obuv Rieker

Zdravotní bota Rieker modrá
Zdravotní obuv Rieker se vyrábí v různých stylech

Mýtus zdravotní obuvi spočívá v jejich nošení. Většina lidí se o zdravotní boty začne zajímá až ve chvíli, kdy mají zdravotní problém (např. ploché nohy, různé nemoci). Přitom zdravotní obuv Rieker se má nosit preventivně. Nemusíte mít obavy, že nošení zdravotních bot nepodléhá módě. Výrobci si dávají záležet na tom, aby i speciální zdravotní bota vypadala trendy.

Hlavní výhody nošení zdravotní obuvi

  • správné tvarování klenby
  • zdravý vývoj tvaru chodidla
  • pohodlí při chůzi a šetření kloubů
  • odbourání bolesti zad a nesprávného držení těla