Zimní obuv Rieker

Zimní obuv dámská kožená
Zimní boty Rieker jsou kvalitně zpracovány, aby v nich bylo teplo

Mějte v zimě nohy v suchu

Už naše prababičky nás upozorňovaly na to, abychom se v zimě teple oblékali a především nezapomněli na hrubé ponožky. Proč? Protože jakmile prochladneme od nohou, bude nám zima po celém těle a už se nezahřejeme. V dnešní moderní době už naštěstí nemusíte nosit hrubé pletené ponožky nebo vrstvit jednu ponožku na druhou, stačí si vybrat správnou zimní obuv a náležitě se o ni starat, aby si udržela svou funkci. To platí i pro kvalitní zimní boty Rieker.

Základní pravidla péče o boty

I když je zimní obuv Rieker vyrobena z materiálů prvotřídní kvality, nehezkých stop od soli, kterou jsou posypané chodníky, se jen tak nevyhnete. Jak se jich co nejšetrněji zbavit? Jakmile na botách objevíte stopy od soli, ihned je utřete vlhkým hadříkem, až teprve pak je dejte osušit. Pokud jsou skvrny příliš výrazné, namočte hadřík do směsi octa a vody v poměru 3:1. Preventivně můžete zimní boty Rieker z hladké kůže ošetřit klasickou indulonou.

Zimní bota Rieker hnědá pánská
Zimní boty Rieker jsou kvalitně zpracovány, aby v nich bylo teplo

Koženou zimní obuv Rieker nikdy nesušte v blízkosti topení. K sušení mokré obuvi použijte noviny, kterými boty jednoduše vycpěte a nějakou dobu je tam nechtce (například přes noc). Na trhu jsou k dispozici samozřejmě také moderní přístroje k vysoušení bot (elektrický vysoušeč bot), díky nímž bezpečně a rychle vysušíte navlhlou obuv. Elektrický vysoušeč bot je vhodný na kůži i gumu.

Nakupujte kvalitní zimní obuv Rieker

Budete-li vybírat zimní boty, dejte přednost kvalitní kožené obuvi. Kožené zimní boty Rieker umožňují noze volně dýchat, vydrží déle než koženkové boty. Zimní obuv Rieker nezapomínejte impregnovat a pravidelně o ni pečovat krémem na boty. Vybírejte si zimní boty, které nemají příliš nízkou podrážku. Zimní boty s nízkou podrážkou propustí zimu snadněji.

2 thoughts on “Zimní obuv Rieker

 • 25.11.2015 at 12:14
  Permalink

  Dobrý den,

  prosím o sdělení, zda a jakou formou lze objednat zimní dámskou kotníčkovou obuv zn.RIEKER,
  typ Y0 490-00, velikost č. 40.

  Děkuji předem za informaci.

  Reply
 • 30.11.2016 at 18:28
  Permalink

  Dobrý den, chci se informovat na boty reiker Z7079-00 . Kupovala jsem je s tím, že jsou zimní, když je v nich ovčí rouno nebo výplň, ale zjišťuji, že i když v nich mám termo ponožky je mi v nich zima. Proto se chci informovat, zda jsou či nejsou zimní boty. Děkuji Zbořilová

  Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *